Felkészülés a tavaszi szezonra

2011. január 17-én labdarúgócsapatunk megkezdte a felkészülést a Baranya megyei II. osztályú bajnokság tavaszi szezonjára. A játékoskeretben történtek változások, Berta Roland és Sárközi János más egyesületben folytatja, Katona Zoltán és Szakál Béla sérülés illetve munkahelyi elfoglaltság miatt feltehetőleg abbahagyja a labdarúgást. Helyükre várhatóan két új játékos fog érkezni, pontos személyükről még nem tudok felvilágosítást adni.

 

A tervezet szerint szabadtéri és teremtornákon veszünk részt, valamint heti három alkalommal Szentlőrincen szabadtéri futásokkal, illetve a Malom Fitness műfüves pályáján labdás edzésekkel készülünk. Sajnos Királyegyházán sem a pálya, sem az öltözőviszonyok nem teszik lehetővé, hogy oda járjunk edzésre. Január 23-án Pécsváradon a Megye II. osztályú csapatok részére rendezett teremtornán második helyezést értünk el, csapatunk egyik tagja, Gunszt Péter öt góllal a torna gólkirálya lett. Előzetes tervek szerint február 27-én a Magyar Kupa első fordulójában szerepelünk, majd március 6-án pedig az első bajnoki fordulóban Magyarszék ellen Királyegyházán mérkőzünk. A felkészülés további részéről későbbi számainkban beszámolunk.