Figyeljünk egymásra!

A helyi szociális rendelet értelmében az ország más településeihez hasonlóan Királyegyházán is segíteni kívánjuk a rászorulókat tűzifa adományozásával.

A 2016/2017-es télen ez idáig 104 köbméter tűzifa került kiosztásra, ebből 88 köbméter volt az állam által biztosított, úgynevezett szociális tűzifa, 16 köbméter pedig a helyi rendeletünkben szabályozott Királyegyháza Önkormányzata önerejéből biztosított segítségnyújtás. A fenti mennyiséggel közel száz háztartás fűtését segítettük elő.

Kérem a Lakosságot, hogy a rendkívüli hidegre tekintettel nagyobb figyelemmel forduljunk egymás felé, és ha tudomásukra jut, hogy valaki segítségre szorul, akkor tegyenek jelzést az Önkormányzat Szociális Bizottsága felé. Arra törekszünk, hogy senki ne maradhasson fűtés nélkül, a nagy hideg senkinek ne okozzon egészségi károsodást.