A Nyugdíjas Klub fellépései

A Nyugdíjas Klub énekkara meghívást kapott a Bükkösdi Nyugdíjas Klubtól a 2016. augusztus 30-án megrendezésre került Szépkorúak találkozójára a Bükkösdi Ökoparkba. Baranyából több település képviseltette magát a rendezvényen verssel, dallal, tánccal, jelenetekkel. A program jó hangulatban telt.

A műsorszámok után egy közös ebéden vettünk részt a Galagonya étteremben. Gyönyörködhettünk a táj szépségében, megtekinthettük a lovakat, szarvasokat és egyéb vadállatokat a park területén. A Szederkényi Nyugdíjas Klub képviselője itt nyújtott át egy meghívót a Szederkényben megrendezésre kerülő Nyugdíjas Kórusok és Szólóénekesek Megyei Találkozójára 2016. október 8-ára.

       

A meghívást elfogadtuk, és a szereplésünk itt is jól sikerült, a találkozón 200 ember vett részt. Délután a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány szervezésében a siklósi szőlőhegyre kirándultunk egy finom ebédre és megkóstoltuk a siklósi borokat. A délután nagyon jó hangulatban telt.

Köszönjük a Közalapítványnak a támogatást és a kellemes programot!