A Hölgyeket köszöntöttük

Szabó Zsófi művelődésszervező kollégánk ötlete volt, hogy szervezzünk egy nyílt nőnapi mulatságot, ahol Királyegyháza hölgyeit megajándékozzuk és megünnepeljük.

Kuratóriumi társaimmal úgy döntöttünk, támogatjuk az elképzelést, és ennek megfelelően 2016. március 5-ére a Kultúrházba hívtuk az ünnepelteket. Nagy örömünkre a várakozásainknak megfelelően sokan elfogadták a meghívást, és megtiszteltek minket a megjelenésükkel. Grím Ferenc polgármester is szívesen vette a felkérésünket, és Királyegyháza Önkormányzata nevében ő mondta az ünnepi köszöntőt. Minden megjelent hölgyet megajándékoztunk egy-egy szelet tortával, és egy-egy gazdagon virágzó gyökeres primulával, melyet reményeink szerint a kiskertek szépítésére ki is ültettek az ünnepeltek.

   

További ajándéknak szántuk az egész estés táncos mulatságot, melyhez némi frissítőt is biztosítottunk. A visszajelzések szerint mindenki nagyon jól érezte magát, így terveink szerint jövőre ismét megszervezzük az ünnepséget.