Advent előtt

2015. november 28-án rendeztük meg az immár hagyományosnak nevezethető adventi kézműves házat, ezúttal a kultúrházban.

A délelőtt folyamán a látogatók rengeteg szép alapanyag közül választhattak, amiből később ki-ki egyedül vagy segítséggel elkészíthette a családja számára az adventi koszorút. Nem csak koszorút lehetett készíteni, hanem ajtódíszeket, ablakdíszeket és karácsonyfadíszeket is. A kedves és szorgos érdeklődőket finom helyben sütött kürtős kaláccsal és forró teával kínáltuk. Nagy örömünkre szolgál, hogy sokan látogattak el és készítettek különböző dekorációkat az otthonukba. Az alapanyagokat és a kürtős kalácsot a Közalapítvány kuratóriuma biztosította. Ezúton szeretnénk megköszönni mindenkinek a munkáját, aki részt vett valamilyen formában az esemény sikeres lebonyolításában.

 

       

 

   

 

Szintén szombaton, de már az esti órákban rendeztük meg első alkalommal a Civil Szervezetek Bálját. A bálon részt vettek a nyugdíjas klub tagjai, a polgárőrök illetve a lovasok. Az est célja volt, hogy a különböző szervezeteket kicsit közelebb hozzuk egymáshoz, biztosítsunk számukra egy alkalmat, ahol együtt tudnak lenni és szórakozhatnak. Örömmel töltött el, hogy a bálra minden szervezet elfogadta a meghívásunkat. Reméljük, hogy mindenki jól szórakozott, hogy hagyományt tudunk teremteni a bállal is, és évente majd újra meg újra meg tudjuk rendezni. Szeretnék köszönetet mondani a Közalapítvány Kuratóriumának a segítségért, mert nélkülük nem jöhetett volna létre ez rendezvény sem.