A következő felvonás

A nagy érdeklődésre való tekintettel márciusra újabb színházlátogatást hirdetünk, továbbra is oly módon, hogy az utazást egyénileg kell megoldani.

Szeretném azonban felhívni a figyelmet, hogy egymás között beszélgetve, szervezkedve jutányosabban és kényelmesebben meg lehet oldani az utazást, ha összefognak és négyen-öten egy autóval közlekednek. Ezúton is köszönöm azoknak a kedves embereknek, akik a januári színházlátogatás alkalmával is felajánlották segítségüket, és hozzájuk irányíthattuk azokat, akik nem találtak megoldást.

Az előadás helyszíne: Pécsi Nemzeti Színház

Időpontja: 2015. március 30. 19.00 óra

Jelentkezni lehet az alábbi elérhetőségeken: a konyaritimea@gmail.com és fataancsa@gmail.com e-mail címeken, valamint a 30/952-29-87, a 30/294-90-94 és a 70/239-56-58-as telefonszámokon.