Cementtel is segít a cementgyár

Királyegyháza és a társtelepülések is évről évre élvezzük a cementgyár támogatását különböző rendezvényeink megvalósításában. Fontosnak tartom azonban, hogy nemcsak a kulturális programjainkban, hanem az infrastruktúrában is megjelenik a nagy cég segítőként.

Tavaly vette kezdetét a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány által elnyert pályázat megvalósítása, a sportöltöző felújítása és a volt önkormányzati szolgálati lakás konditeremmé való átalakítása. Ehhez a két építkezéshez is támogatást nyújtott a LAFARGE Cement Magyarország Kft. vezetősége, konkrétan cement illetve friss beton adományozásával annak érdekében, hogy a pályázatban foglaltakon túl, az épületek környezete is megújuljon, kulturált, esztétikus látványt nyújtson, jól használható legyen.

Az idei évben kérésünkre a Petőfi utca Gyöngyfa felé eső – a lakosság által kért – járdaépítéshez fog adománnyal segédkezni a cementgyár, mely jelentős segítséget előre is nagyon köszönünk!