Szülők bálja az iskolában

A Szülői Munkaközösség a hagyományokhoz híven 2012. január 12-én jótékonysági batyus bált szervezett a Királyegyházai Általános Iskolában. A bál bevételéből az iskolások gyermeknapi és karácsonyi programjait, ajándékait kívánjuk megvásárolni.

Külön megtisztelő, hogy az összejövetelt nemcsak az éppen aktuálisan iskolába járó gyermekek szülei tisztelik meg jelenlétükkel, hanem régi diákok és az ő szüleik is évről évre rendszeresen visszajárnak egy jót táncolni, beszélgetni, szórakozni. Köszönjük mindazoknak, akik a belépőjegyek megvásárlásával hozzájárultak a jótékonysági akciónkhoz!

Az idei bál kiemelt támogatói voltak: Csóka Ferenc és családja, Gyenis István és családja, Hollósi Richárd és családja, Konyári Tímea, Mihálovics Gábor, Némethné Bódis Andrea, Nyakáné Hatos Adrienn, Ormódi Melinda, ?s Ferenc és családja, Palkó Ottó, Zallau Kft., Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány.