A pedagógusokat köszöntették

Királyegyházán az iskolai szülői munkaközösség pedagógusnapi ünnepséget szervezett az iskola ebédlőjében. Fata Gáborné üdvözölte a megjelenteket, az óvodás és iskolás gyerekek szép versekkel köszöntötték az intézmény összes dolgozóját, és a szülők még vendéglátással is készültek. Az ünnepeltek nevében Palkó Ottó igazgató mondott köszönetet.

 

Szentlőrincen a Szentlőrinci Kistérségi Oktatási-nevelési Központ tornacsarnokában rendeztek ünnepi műsort a pedagógusnap alkalmából június 8-án. A megjelenteket köszöntötte Heller Alajosné, az intézmény főigazgatója és Dr. Győrvári Márk, a Szentlőrinci Kistérségi Tanács elnöke. Az ünnepi beszédek után vidám hangulatot teremtett előadásával a Brassdance együttes, melynek frontembere Horváth Zoltán a helyi művészeti iskola zenetanára.