Nevelődik az utánpótlás

A SZONEK Királyegyházai Általános Iskola Tagintézménye benevezett a III. Belső-Somogyi Kispályás Meghívásos Labdarúgó Tornára, mely október 8-án került megrendezésre Nagybajomban. A tornán tizenöt csapat mérte össze erejét, közöttük nálunk sokkal nagyobb települések, többek között Siófok, Kaposvár, Dombóvár és Marcali csapataival.

Ennek fényében különösen nagy büszkeséggel jelenthetjük, hogy az előkelő harmadik helyen végeztünk. A bronzérmek mellett még egy jeles osztályzattal is gazdagabbak lettek tanítványaink, természetesen testnevelés tantárgyból. A SZONEK DSE keretein belül a szentlőrinci és a bicsérdi általános iskolák csapataival játszottunk. A bicsérdieket könnyedén legyőztük (6:0), a szentlőrinci gyerekektől viszont sajnos 1:0-ra kikaptunk. Tanítványaim közül hat gyermek a Szentlőrinc SE U11-es csapatának igazolt játékosa, velük vasárnaponként a PMFC regionális bajnokságában is szerepelünk. Jelenleg a második fordulón vagyunk túl, két győzelemmel a második helyet foglaljuk el a tabellán. Itt a Helyzet hasábjain is szeretnék tanítványaimnak gratulálni a szép teljesítményhez!Eredményeink megtekinthetőek a www.pmfcgyerekfoci.atw.hu internetes oldalon.