Bicajon a tanárnő

Presits Viktória tanárnőt eddig matematika és informatika órákról ismerhették meg a tanulók és szüleik, de most örömmel számolhatok be arról, hogy a  kolléganőm nemcsak a katedrán ér el szép eredményeket, hanem bizony szabadidejében nem restell kerékpárra ülni, és hosszú kilométereken át tekerve, akár egy nemzetközi mezőnnyel is megmérettetni magát.

A 2010. június 5-én megrendezett XX. PORT.hu Pelso Kupa, nyílt nemzetközi amatőr kerékpáros versenyen a Shimano Balaton Maraton összetett versenyben a női kategória nyolcadik helyezését érte el. Az Amatőr Kupa nem titkolt célja volt a kerékpáros sport népszerűsítése, a hazai és nemzetközi sportkapcsolatok elmélyítése, a résztvevők felkészültségének felmérése, kellemes időtöltés biztosítása. Természetesen a versenyt hosszú felkészülés előzte meg, e nélkül nem is lehetne nekivágni a tanárnő által is ilyen szép eredménnyel teljesített 204 kilométeres távnak. Gratulálunk!