Gyermeknap Sumonyban

A Sumony Roma Nemzetiségi Önkormányzat 2017-ben másodszor rendezte meg a gyermeknapot. Nagyon szépen köszönjük a Szentlőrinci Polgárőr Egyesület alelnökének Kovács Henriettának és Földvári János elnök úrnak a támogatást: a száz darab lufit, a három darab elektromos motort, és a helyszínen való segítséget.

 

Továbbá köszönjük a Szentlőrinci Rendőrőrs vezetőjének a helyszínen történt autós bemutatót. Köszönet Balatoni Erikának az ajándékokért. Nagy Etelnek, Orsós Melindának és Orsós Renátának a munkájukért. A képek magukért beszélnek, igyekeztünk minél szebben megrendezni a gyermeknapot. A tombola volt a legnagyobb siker, kisorsoltunk két darab pezsgőt, egy tortát, egy pavilont és néhány egyéb apró játékot. A sorsolás bevételét összesen 25.000 forintot 5.000 forintos címletekben sorsoltuk ki. A Szentlőrinci Király Pékségtől 200 szelet pizzát rendeltünk, 400 jégkrémet, 100 csokit és még néhány más édességet is. Volt légvár, trambulin, arcfestés, tűzoltók. Szerintem szép környezetben rendeztük a templom körül, árnyékot adó fák alatt. Nem feledkeztünk meg a szülinaposokról sem: Orsós Dénes 12 éves volt ezen a napon, őt egy finom tortával ajándékoztuk meg.

 

Köszönjük, hogy mindenkinek a visszajelzése elégedettséget mutatott.