Elismerés Királyegyháza Polgármesterének

Királyegyháza Község Polgármesterét, mint a 2014. évi közfoglalkoztatási program végrehajtásában kiemelkedő szerepet betöltő közfoglalkoztatót eredményes munkája elismeréseként Dr. Pintér Sándor Belügyminiszter Úr 2014. december 8. napján díjazásban részesítette. A díjat Pogácsás Tibor, a Belügyminisztérium önkormányzati területért felelős államtitkára adta át.

 

A Belügyminisztérium országosan 50 település polgármesterét díjazta. A Baranya Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központja Baranya megyében négy település (Királyegyháza, Bicsérd, Nagypall, Old) Start Közmunkaprogram megvalósítását tartotta érdemesnek és terjesztette fel a díjazottak közé, szem előtt tartva a polgármestereknek a programok megvalósítása érdekében tett törekvéseit.

 

Gratulálunk Grím Ferenc Polgármester Úrnak kimagasló munkaszervezéséhez, innovatív tevékenységéhez, példa értékű összefogásához!