Nőnapi teremtorna

A királyegyházai női amatőr kézilabdacsapat 2013. március 3-án meghívást kapott egy nőnapi kupára. Nagy szeretetettel és kedves vendéglátással fogadtak minket a nagyszabású rendezvényen.

A nőnapi kupán Zsombó, Bátaszék, Szászvár, Véménd, Mohács és Királyegyháza csapata vett részt. Célunk az első hely megszerzése volt. Lelkesedésünk nem hagyott minket cserben, sima játékkal jutottunk a döntőbe. A döntőben Zsombó csapata volt az ellenfél, kicsit elbízva magunkat, szoros küzdelemben, a döntetlen utáni hosszabbításban egy góllal megnyertük a meccset, ezzel a csapatunk megnyerte a mohácsi nőnapi kupát. Különdíjakkal is jutalmazták a csapatokat. A gólkirálynői címet királyegyházai leányzó: Kiss Henrietta kapta. Ismerkedések közepette csapatunk meghívást kapott Szászvárra egy újabb megmérettetésre. Késő este fáradtan hazaindulva, a csapat már az újabb győzelmet tűzte ki célul. Ha szponzoraink támogatását tovább élvezhetjük, akkor tovább szeretnék bővíteni a királyegyházai kupagyűjteményt.