Labdarúgóink eredményei

2011. 05. 29. Királyegyháza – Vajszló 1:6 (0:4) Összeállítás: Molnár L. – Katona Zs. (46.p. Gábor), Keczeli, Gunszt, Kovács – Kis-Szabó, Jung – Lesnyik, Szolga, Kürthy (58.p. Lajtmann) – Fata 

Góllövő: Lesnyik 

Úgy szenvedtük el a csapat utolsó két évének legsúlyosabb vereségét, hogy ellenfelünk fél tucat helyzetet elpuskázott. Ezt a csapatot az őszi idénynyitón idegenben 5:2-re mostuk le a pályáról. EDZETLENSÉG + MOTIVÁLATLANSÁG + GERINCTELENSÉG + FEGYELMEZETLENSÉG = KATASZTRÓFA!! Legszívesebben a föld alá bújtam volna szégyenemben, de félek, nagyon egyedül lettem volna a gödörben!

 

06. 05. Királyegyháza – Hobol 2:4 (1:3) Összeállítás: Molnár L. (16. p. Jung) –Keczeli, Gunszt, Kovács – Kis-Szabó, Jung, Szolga (38.p. Lajtmann), Gábor – Lesnyik, Fata, Kürthy  

Góllövő: Kürthy, Lesnyik 

Sajnos egy elhamarkodott játékvezetői ítélet miatt 74 percig kapus nélkül, emberhátrányban játszottunk. (Első számú kapusunk kénytelen volt külföldön munkát vállalni, mert Magyarországon nem kapott.) Szolga Gorán sportemberhez méltatlan viselkedése még súlyosbította a helyzetet, de a második félidőben a pályán lévők már legalább küzdöttek, ami, valljuk be: alapkövetelmény! A legnagyobb pozitívum: már csak egy mérkőzés van vissza!  

06. 12. Mágocs – Királyegyháza 3:6 (1:2) Összeállítás: Dajka (Molnár K.) – Keczeli, Katona Z., Gunszt, Gábor (76.p. Lajmann) – Kis-Szabó, Jung, Szolga, Kovács – Kürthy, Lesnyik (71.p. Fata) 

Góllövő: Lesnyik (2), Jung, Kürthy, Szolga, Fata 

A tavaszi eredmények alapján negyedik Mágocsot a saját pályáján a „régi” Királyegyháza meggyőző fölénnyel verte, széppé téve utolsó együttlétünket. Kár volt ezért a tavaszért, ez a csapat többre képes, de több törődést is érdemelt volna.  

MAGYAR KUPA

 05. 04. Királyegyháza – Szigetvár 1.3 (0:1) Összeállítás: Molnár L. – Keczeli, Gunszt, Kovács – Kis-Szabó (78.p. Katona Zs.), Szolga, Balogh (54. p. Jung), Gábor (20.p. Lajtmann) – Lesnyik (78.p. Fata), Gellner, Kürthy 

Góllövő: Szolga 

Csapatkapitányunk – minden bejelentés nélkül – „elkéste” az első félidőt, tükröt mutatva ezzel a csapat morális helyzetéről. Egy kiváló kapus (Molnár L.), két jó mezőnyteljesítmény (Gunszt, Szolga), a többiek is a pályán voltak. Tavaly ilyenkor ezt a mérkőzést mi nyertük volna, kb. ilyen arányban.