Változás az Önkormányzati Hivatalnál

Tájékoztatom a Tisztelt lakosságot és ügyfeleinket, hogy Szabadszentkirály, Gerde, Velény és Pécsbagota Községi Önkormányzatok szándékukat fejezték ki a Királyegyházai Közös Önkormányzati Hivatalhoz történő csatlakozásukról.

 

A Királyegyházai Közös Önkormányzati Hivatalt fenntartó és a csatlakozni szándékozó önkormányzatok 2014. december 10-én tartott együttes testületi ülésen elfogadták a Hivatal működéséről, fenntartásáról szóló módosított megállapodást és alapító okiratot.

 

2015. január 1. napjától a Királyegyházai Közös Önkormányzati Hivatal alapító szervei: Királyegyháza, Gyöngyfa, Sumony, Szentdénes, Szabadszentkirály, Gerde, Velény és Pécsbagota Községi Önkormányzatok Képviselő-testületei.

 

2015. január 1. napjától Szabadszentkirályon a Királyegyháza Közös Önkormányzati Hivatal Szabadszentkirályi Kirendeltsége működik.