Strandkézilabda

Az idén nyáron is megrendezték a megyei strandkézilabda bajnokságot Beremenden és Sellyén, melyre ezúttal a királyegyházai női amatőr kézilabdacsapat is benevezett. A két forduló összesítése hozta meg a végeredményt, miszerint az első helyen végző Sellye után, Királyegyháza csapata lett a második, Hosszúhetényt, Komlót, Beremendet és Villányt is magunk mögé utasítva.

Ez a kiváló eredmény különösen nagy büszkeséggel tölti el a csapatot, főleg úgy, hogy felkészülésre alig volt lehetőség. Utolsó mérkőzésünket és a kupa átadását Grím Ferenc, Királyegyháza polgármestere is megtekintette. A jó időt kihasználva a meccsek után strandoltunk egy jót, majd nagyon kellemesen elfáradva búcsúzott el egymástól minden csapat! Köszönetet szeretnénk mondani támogatóinknak: a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítványnak és Szabó Attila pécsi vállalkozónak, akik nélkül nem jöhetett volna létre ez a szép eredményt! Reméljük jövőre is tudjuk kupáink számát növelni! Hajrá „Király-Lányok”!