Labdarúgóink eredményei

2010. 03. 07. Királyegyháza – Hobol 2:3 (1:1) Összeállítás: Löcher (75.p. Molnár) – Keczeli, Katona Z. (70. p. Csomós), Gunszt, Kovács – Szolga, Jung (70.p. Sárközi) – Kürthy (46.p. Varga), Kósa L., Lesnyik – Schneider

 

Góllövők: Schneider, Lesnyik

 

 

Hideg zuhany a hűvös tavaszban a halmozott hibadömping – kétoldali fogműtét után fájdalomcsillapítókkal telenyomva szinte nem volt hangom; 7-8 mezőnyjátékos „kilométerekkel” tudása alatt, elfogadhatatlan akaratgyengén játszott; ősszel teljesen megbízható kapusunk két gólt „ajándékozott” az ellenfélnek – eredményeként szégyenteljes vereséget szenvedtünk, amiért ezúton kérek elnézést szurkolóinktól! Ígérem, többet nem hibázunk!

 

03. 14. Felsőszentmárton – Királyegyháza: a pálya használhatatlansága miatt elmaradt.

 

 

03. 21. Királyegyháza – Hetvehely 2:1 (1:1) Összeállítás: : Löcher – Keczeli, Gunszt, Berta, Kovács – Szolga (83.p. Fata), Jung – Kürthy (79.p. Lajtmann), Kósa L.(83.p. Katona Zs.), Lesnyik(90.p. Gábor) – Schneider (75.p. Sárközi)

Góllövő: Lesnyik (2)

Sajnos a kapushiba most sem került el bennünket, de a csapat és jómagam is magunkhoz tértünk a Hobol elleni sokkból, és nagy akarással, igazi csapatként, megharcoltunk a győzelemért. Lesnyik Zoltán gólképessége megmaradt őszről, remélhetőleg középpályánk is formába lendül. Ha a két hét előtti hideg zuhany volt, ez most fényes győzelem, amely értékét növeli, hogy térden csúszva vívtuk ki! Hajrá Király!