A Nőket köszöntötték Sumonyban

Orsós József polgármester irányításával Nőnapi Bált rendezett a Sumonyi Önkormányzat Képviselő-testülete március 6-án. Az ünnepségre, mely 17.00 órakor kezdődött, édesanyák, nagymamák és 18 év feletti nők kaptak meghívást. A Polgármester Úr beszéde után Bagó Norbert képviselővel együtt egy-egy szál virágot adtak át a hölgyeknek. A szervezők gondoskodtak a vendéglátásról is, és kellemes harmonikaszóval szórakoztatták a vendégeket. Később Nevegyál Attila közreműködésével báli hangulat kerekedett. Mindenki nagyon jól érezte magát, és nagyon sokat táncoltunk. Jelen voltak a településőrök is, Szőke Katalin és Bogdán Irén, akik vigyáztak, hogy a jó hangulat megmaradjon.

Az összejövetel 22.00 órakor ért véget, amikor a legtöbben elmentek haza, de voltak, akik tovább buliztak egy másik helyen.