Ügyfélfogadási rend változás!

HIRDETMÉNY

A veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 40/2020. (III.11.) Kormányrendelettel elrendelt veszélyhelyzetre tekintettel, a Királyegyházai Közös Önkormányzati Hivatal 2020. március 16. napjától (hétfőtől) határozatlan időre, visszavonásig az ügyfélfogadási idő megváltozik.

ÜGYFÉLFOGADÁS: HÉTFŐ: 08:00 ? 14:00 óráig

Tájékoztatunk mindenkit, hogy a halaszthatatlan ügyintézési lehetőségeit az alábbi módon tehetik még meg:

  1. e-mailben ? korjegyzoseg@kiralyegyhaza.hu
  2. telefonon ? 73/340-042 ? 73/340-002
  3. elektronikus ügyintézéssel az alábbi linken kitölthető űrlapok igénybevételével, vagy ügyfélkapu használatával E-papíron, https://kiralyegyhaza.asp.lgov.hu/ Királyegyháza/Sumony, Gyöngyfa, Szentdénes község kiválasztása
  4. Telefonos előzetes egyeztetés alapján, a kizárólag személyesen intézhető ügyekben, rendkívüli esetben ? pl. anyakönyvi ügyek


MEGÉRTÉSÜKET ÉS EGYÜTTMŰKÖDÉSÜKET EZÚTON IS KÖSZÖNJÜK!
Királyegyháza, 2020. március 16.


dr. Nagy Andrea
jegyző