Gyöngyfai programok 2019

2019-ben is változatos programokkal igyekeztünk szórakoztatni a gyöngyfai gyerekeket és a lakosságot. A május végi gyereknapon volt ügyességi- és sportverseny, aszfaltrajz, gipszöntés, gyöngyfűzés. A júliusi Sportnapon is mindenki jól érezte magát, köszönjük a Csorba Győző Könyvtár és a Baranya Megyei Szabadidő Sportegyesület elnökének a támogatást.

Köszönjük a Királyegyházai Polgárőrségnek: Bezdán Györgynek és Kószó Józsefnek, hogy biztosították a rendezvényt. Ebédre Márton István nagyon finom pincepörköltet főzött, a megmaradt ebédet kiosztottuk a falubelieknek. A királyegyházai és a gyöngyfai falubusszal Kozma Ferenc és Márton István szállított el minket az állatkertbe.

   

Gyerekek, felnőttek, nyugdíjasok is megtiszteltek azzal, hogy eljöttek velünk és jól érezték magukat. Mindenkit vendégül láttunk ebéddel és fagyival. A másnap délutáni dinnyézésnek is mindenki nagyon örült. Köszönjük a Csorba Győző Megyei Könyvtárnak és Palkó Ottó Alpolgármester Úrnak a támogatást!