Fogathajtás Királyegyházán

A Királyi Lovas Klub 2019-ben is megrendezte fogathajtó versenyét, ezúttal augusztus 11-én. Nyolc kategóriában indultak a lovasok: hátas, hátas vadász,  egyes-kettes-póni hajtás, egyes-kettes- póni vadász hajtás.

A lovasok nagyon sok különböző településről érkeztek, itt voltak Gerde, Keszü, Pécs, Vajszló, Nagypeterd, Szentlőrinc, Diósviszló, Barcs, Somogyapáti, Katádfa, Csányoszró, Dencsháza, Szigetvár, Bükkösd, Sumony, Királyegyháza fogathajtói is. Nagyon jó hangulatban telt el a nap. Köszönjük a támogatást a Királyegyháza Község Önkormányzatának, a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány Kuratóriumának, az ?s családnak és a Lovas Klub tagjainak, akik nemcsak a szervezésben, de a lebonyolításban is segítettek. Külön köszönet Fata Nórinak a konferálásért!

       

Az alábbi eredmények születtek:

Hátas: 1. Mihálovics Gábor, 2. Szomor Kázmér, 3. Szabó Mirella,

Egyes hajtás: 1. Lovász Raffael, 2. Sztojka Sándor, 3. Csiszár János,

Kettes hajtás: 1. Kőhegyi Tamás, 2. Mihálovics Gábor, 3. Gyenis Roland,

Póni hajtás: 1. Mihálovics Gábor, 2. Kánya Gyula, 3. Narai István,

Hátas vadász: 1. Szomor Kázmér, 2. Kőhegyi Tamás, 3. Schvarcz Kitti, 

Egyes vadász hajtás: 1. Orsós Tamás, 2. Lakatos Dani, 3. Lovász Raffael,

Kettes vadász hajtás: 1. Göndör László, 2. Csiszár János, 3. Gyenis István,

Póni vadász hajtás: 1. Palotai Tibor, 2. Mihálovics Gábor, 3. Csonka Zsolt. 

Gratulálunk a szervezőknek és minden versenyzőnek, aki részt vett a versenyen, független attól, hogy milyen helyezést ért el!