Így készültünk az ünnepre

Húsvétváró kézműves foglakozásunkat 2019-ben április 13-án, szombaton 9.00 órai kezdettel rendeztük meg. A délelőtt folyamán lehetőség volt különféle húsvéti/tavaszi dekoráció készítésére.

Szebbnél szebb ajtó díszek, kosarak, ablakdíszek, tojások készültek a délelőtt folyamán. Nagy örömünkre szolgál, hogy évről-évre egyre többen látogatnak el a kézműves rendezvényekre. Miközben bent készültek a különféle húsvéti dekorációk, kint az udvaron elkészült a tojásfa.

 

Idén is, ahogy mindig, a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítványnak köszönhetjük a sok-sok alapanyagot. Köszönetet szeretnénk mondani a Kozma családnak, hogy biztosította a tojásfához a fűzfát, Hollósi Mercédesznek és párjának, illetve Plaki Jánosnénak és csapatának a kézzel készített nyuszikat.