Receptverseny

Receptversenyt hirdetünk, melyre korra és nemre való tekintet nélkül, mindenki jelentkezését szeretettel várjuk. Olyan étel receptjét várjuk, mely nem szerepel szakácskönyvekben, családi örökségként él, vagy egyéni kreativitást jelenít meg, vagy kifejezetten az egészséges életmódot segíti, vagy mintát ad a só- és cukorfogyasztás mértéktartásából, több különböző fűszert tartalmaz, vagy helyi specialitás, vagy valamely más szempontból egyedi.

 

A recepteket várjuk a timea.konyari@gmail.com címre RECEPTVERSENY tárgymegjelöléssel, vagy papír alapon személyesen Kiss Katalin vagy Konyári Tímea részére a Királyegyházai Általános Iskolában és az Óvodában.

 

Beküldési határidő: 2018. június 20.

Eredményhirdetés: 2018. június 30.

Díjak: értékes konyhai eszközök, kisgépek.

 

Különdíjban részesítjük azokat a pályázókat, akik fotódokumentációt is mellékelnek a recepthez az étel elkészítésének folyamatáról, legalább öt darab fotóval.