Névadói pályázat

A Királyegyházai Kultúrház elnevezésére hívjuk fel a kreatív helyi lakosokat. Olyan névre szeretnénk elkeresztelni a Kultúrházat, amely név utal a helyszínen megvalósuló közösségi létre, sportfoglalkozásokra, gyógyító foglalkozásokra, szórakozási lehetőségekre, ünnepekre, kézműves- és játszóházakra, kulturális programokra és a különböző korosztályokra.

 

Természetesen a név feleljen meg a magyar nyelvhelyességnek, legyen kulturált és lehetőleg figyelemfelkeltő.

 

A beérkezett pályázatokat Királyegyháza Község képviselőtestülete fogja elbírálni.

 

A pályázatot leadhatja személyesen az iskolában, illetve elküldheti e-mailben a timea.konyari@gmail.com címre.

 

Kérjük a tárgyban megjelölni: Névadói pályázat

 

A nyertes névadó jutalma lesz a „keresztszülői” dicsőség, és esetleg szerény tárgyjutalom, melyre még szponzor kerestetik.