Kerékpáron Bicsérdre

A Mozdulj Magadért Egyesület egy kis csapattal ismét kiruccant egyet, 2017 szeptemberében Bicsérdre, a halastóhoz cangáztunk. Az időjárás nem volt túl kegyes hozzánk, de szerencsére az útszéli fák megvédtek az esőtől.

 

A tóhoz érve lenyűgözött bennünket a látvány, ami fogadott. Szép rendben volt minden, a játszótér és a kondipark is magáért beszélt. Egyből kipróbáltuk az összes lehetőséget, gyerekek és felnőttek egyaránt. A nap ezalatt kisütött, és nekiláttunk a finom pincepörkölt elkészítésének. Míg az ebéd készült, mi társasjátékoztunk, fociztunk, jókat beszélgettünk, nevetgéltünk. A finom pincepörkölt elfogyasztása után még aktivityztünk egyet. Nagyon jókat derültünk a feladványok kitalálása közben. De lassan el kellett indulnunk hazafelé. Mindenki remekül érezte magát. Szívesen mennénk vissza, hisz a hely fantasztikus volt, a társaság pedig nagyon jó. Örülnénk, ha lenne itt a kis falunkban is ilyen kikapcsolódási lehetőség, egy szép rendezett, parkosított szabadidő park, ahol kicsi és nagy egyaránt jól érezheti magát. Köszönjük a támogatást a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítványnak és a Királyegyházai Általános Iskolának.