Falunap: 2015. június 20-án!

Az idén sajnos nem volt módunk pályázatot benyújtani a hagyományos települési rendezvények költségeire, de köszönhetően a LAFARGE Cement Magyarország Kft. és Királyegyháza Önkormányzata támogatásának, valamint a Királyegyháza SE, a Nyugdíjas Klub és a Polgárőr Egyesület hathatós együttműködésének, megrendezhettük a Majális Kupát, és 2015. június 20-án Falunapot is tartunk.

Legérdekesebb látványosságnak a Királyi Lovas Klub fogathajtó versenyét szánjuk, de természetesen készülünk a kisebbek részére játszóházzal, a Mozsgóért Egyesület és a Csorba Győző Megyei Könyvtár jóvoltából újdonságként népi játékpark várja a gyerekeket, és természetesen lesz légvár és arcfestés is a szórakoztató programok mellett. A helyi lakosokat és a rendezvény vendégeit szeretettel várjuk egy tányér meleg étellel ebédre, délutántól pedig folyamatos műsor lesz a színpadon, fellépők: óvodások, iskolások, néptánccsoport, Nyugdíjas Klub énekkara, Balázs Pali, Tesók Együttes, Vidéki Mulató és Children of Distance. Az esti bál sem maradhat el, ezúttal Horváth László „Flipper” szolgáltatja a talpalávalót. Természetesen lehetőséget biztosítunk a családoknak, helyi civil közösségeknek a közös sütés-főzés megvalósítására, bízva abban, hogy egy kellemes napot tudunk együtt eltölteni gondtalan szórakozással. A falunapot ezúttal is a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány Kuratóriuma rendezi. (A részletes programot ide vagy a képre kattintva olvashatja.)