Választási eredmények 2014

Királyegyházán a névjegyzékben szereplő választópolgárok száma: 792 fő, ebből október 12-én szavazóként megjelent: 421 fő, az érvényes szavazólapok száma a polgármester választása során 408, az egyéni listás választásban 413.

 

A polgármester választás eredménye (a listának megfelelő sorrendben): Nagy Ernő 87, Mihálovics Gábor 24, Szakács Péter 39, Tóth Józsefné 75, Grim Ferenc 183 szavazat, tehát Királyegyháza polgármestere Grím Ferenc.

.

A képviselőjelöltekre leadott szavazatok száma (a listának megfelelő sorrendben): Kovács László 210, Tóth Józsefné 155, ?s Gergely 152, Mihálovics Gábor 111, Márkus Norbert 120, Konyári Tímea Eszter 161, Hollósi János Ferencné 77, Mészáros Dániel 152, Rugási Péter Béla 133, Palkó Ottó 176, Csóka Norbert 123, Kovács László Jánosné 125, Grimné Hunyadvári Éva Zita 149, Tóth Zsuzsanna 115.

 

A választás eredményeként Királyegyháza képviselőtestülete: Konyári Tímea Eszter, Kovács László, Mészáros Dániel, ?s Gergely, Palkó Ottó, Tóth Józsefné.

 

A teljes képviselőtestületi adatsor megtekintéséhez kattintson ide!

 

Szentdénesen a névjegyzékben szereplő választópolgárok száma: 255, ebből október 12-én megjelentek száma: 178 fő, az érvényes szavazólapok száma a polgármester választása során 174, az egyén i listás választásban 175.

 

A polgármester választás eredménye (a listának megfelelő sorrendben): Bogdánné Mogyorósi Katalin 38, Csányi József 14, Vidra Sándor 122, tehát Szentdénes polgármestere: Vidra Sándor.

 

A képviselőjelöltekre leadott szavazatok száma (a listának megfelelő sorrendben): Szilber Ferencné 57, Nagy halas Gézáné 88, Varga Zoltánné 64, Bogdánné Mogyorósi Katalin 67, Horváth Gergely 45, Katona Krisztián 46, Varga Zoltán 66, Csányi József 21.

 

A választás eredményeként Szentdénes képviselőtestülete: Bogdánné Mogyorósi Katalin, Nagy halas Gézáné, Varga Zoltánné, Varga Zoltán.

 

A teljes képviselőtestületi adatsor megtekintéséhez kattintson ide!

 

Gyöngyfán a névjegyzékben szereplő választópolgárok száma: 113 fő, ebből október 12-én szavazóként megjelent: 86 fő, az érvényes szavazólapok száma a polgármester választása során 81, az egyéni listás választásban 86.

 

A polgármester választás eredménye (a listának megfelelő sorrendben): Varga Sándor 0, Palkó Zoltán 0, Ignác József 0, Lasancné Németh Zsuzsanna 10, Dörömböző Béla 33, Németh István 38, tehát Gyöngyfa polgármestere. Németh István.

 

A képviselőjelöltekre leadott szavazatok száma (a listának megfelelő sorrendben): Ignác József 14, Nagy Attiláné 49, Majorosi János 42, Kovácsevics László 19, Böszörményi Tivadar 21, Orsós Anna 34, Lasanc József 32, Szabó Sándorné 30, Lasancné Németh Zsuzsanna 23.

 

A választás eredményeként Gyöngyfa képviselőtestülete: Lasanc József, Majorosi János, Nagy Attiláné, Orsós Anna.

 

A teljes képviselőtestületi adatsor megtekintéséhez kattintson ide!

 

Gyöngyfa Roma Nemzetiségi választás eredménye: Bogdán Katalin MCF 13, Nagy Attiláné MCF 19, Sümegi György MCF 15.

 

A Roma települési nemzetiségi önkormányzat összetétele: Bogdán Katalin (elnökhelyettes), Nagy Attiláné (elnök), Sümegi György.

 

Sumonyban a névjegyzékben szereplő választópolgárok száma: 370 fő, ebből október 12-én szavazóként megjelent: 270 fő, az érvényes szavazólapok száma a polgármester választása során 267.

 

A polgármester választás eredménye (a listának megfelelő sorrendben): Orsós József 138, Horváth György Tamás 129, tehát Sumony polgármestere: Orsós József.

 

A Baranya Megyei Területi Választási Bizottság 84/2014.(X.16.) TVB határozata alapján a Sumony települési önkormányzati képviselők választásának szavazását megismételteti. A Baranya Megyei Területi Választási Bizottság a Sumony települési önkormányzati képviselők választásának szavazását 2014. november 9. napjára tűzte ki.

 

Sumony Roma Nemzetiségi választás eredménye: Horváth Éva MCF 17, Bogdán Gyula MCF 19, Bogdán Ferenc MCF 27, Orsós László LUNGO DROM 75, Pappné Angyal Gyöngyi LUNGO DROM 14, Gajár Katalin LUNGO DROM 65, Bagó Károly LUNGO DROM 59, Gajár Alexandra LUNGO DROM 16, Bogdán Gyuláné MCF 12.

 

A választás eredményeként Sumony Roma települési önkormányzat összetétele: Bagó Károly, Gajár Katalin (elnökhelyettes), Orsós László (elnök).