Köszönet egy élet munkájáért!

Kis Halas Tiborné, Ari néni, a mindenki által tisztelt és becsült pedagógus, 40 év, hittel, tisztességgel és becsülettel végzett szolgálat után, nyugállományba vonul. Ezúton szeretném megköszönni az intézményben folytatott munkáját, elhivatott pedagógusi tevékenységét.

Kedves búcsúzó kollégánk a Szentlőrincen megrendezett központi pedagógusnapi ünnepségen dr. Győrvári Márktól vehette át a Pedagógus Szolgálati Emlékérmet, melyhez az iskolai közösség nevében is szívből gratulálok. Kívánom, hogy jó egészségben töltse megérdemelt pihenését, de soha ne felejtse el ezt az intézményt, amelyben élete legnagyobb részét eltöltötte. Azt hiszem, nincs ebben a faluban olyan ház, olyan család, ahol ne lenne volt tanítványa, ahol ne emlékeznének jó szívvel rá. Ari, nagyon fogsz hiányozni nekünk, mindig szívesen látunk, tanácsaidat ezután is elfogadjuk, ne felejts el minket!