Visszatekintő

A LAFARGE Cement Magyarország Kft. tavaly is segítette a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány Kuratóriuma által megszervezett, illetve támogatott települési és közösségi programokat.

A 2013-ban megvalósított projektek között találunk hagyományosakat, mint például hozzájárulásokat a helyi polgárőrség, a sportegyesület, a néptánccsoport, női kézilabdacsapat és a nyugdíjas klub működéséhez, programjaihoz, de voltak újdonságok, mint a „Merj a legjobb lenni” című tehetségkutató, vagy a Mészáros Dániel által vezetett kick-box edzés, a 2012-ben alakult Királyi Lovas Klub rendezvényei és a kisebb-nagyobb volumenű pályázatok felmerülő költségei. Az alábbiakban néhány kiragadott pillanat felidézésével köszönjük a segítséget, és bízunk benne, hogy a jövőben is töretlen marad az együttműködés a gyár vezetése és a helyi közösségek között.