Fogathajtás

A Királyi Lovas Klub idén második alkalommal szervezett fogathajtást a Római Katolikus Plébánia támogatásával.  A versenyzők a hagyományokhoz híven hat kategóriában indultak. A következő eredmények születtek:

Hátas kategória:

1. Götz Gábor; 2. Erős Kata; 3. Göndör László

Egyes fogat:

1. Kozma Ferenc; 2. Bognár Lajos;  3. Mihálovics Gábor

Kettes fogat:

1. Bognár Lajos; 2. Csóka Gábor; 3. Győrvári Szabolcs

   

Vadászhajtás:

1. Csóka Gábor; 2. Győrvári Szabolcs; 3. Mihálovics Gábor

Póni hajtás:

1. Nadrai István; 2.  Kánya Gyula; 3. Kovács Bálint    

Póni vadászhajtás:

1. Nadrai István; 2. Kánya Gyula; 3. Mihálovics Gábor

 

   

Összesen 33 fogattal indultak az egyes, kettes és a pónifogat kategóriákban, valamint 23 induló volt a vadászhajtásokban, és 4 a hátas kategóriában. Egyre több embert vonz ez a fajta sportág, és egyre nagyobb az érdeklődés a környező falvakból, megyékből. Büszkeséggel töltött el bennünket, hogy a Somogy megyei   Barcsról megkerestek és cikket írtak rólunk az internetes újságjukban, ami a Barcs Híradó honlapján tekinthető meg. Köszönetet szeretnék mondani a Lovas Klub  tagjainak,  akik nélkül ez az eredményes lovas sportnap nem jöhetett volna létre! Köszönet a támogatóinknak: a Királyegyházai Római Katolikus Plébániának, a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány Kuratóriumának és Királyegyháza Önkormányzatának!

Királyi Lovasok, büszkék vagyunk Rátok!