Kiránduljunk Budapestre!

Ahogyan azt már a júliusi számban is hirdettük, kirándulást szervezünk a helyi lakosok részére a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány és a LAFARGE Cement Magyarország Kft. támogatásának segítségével.

Terveink között szerepel az előzetes igényfelméréseknek megfelelően a városnézés, a Vajdahunyad várának közös meglátogatása, majd a Budai Várban, az Édes Napok Fesztiválon töltött szabad program után hazafelé úton egy közös vacsora.A kirándulást bérelt autóbusszal szeptember 22-ére tervezzük, a jelentkezést ezer forint hozzájárulás befizetése után tudjuk regisztrálni. Jelentkezni lehet az alábbi telefonszámokon: 36/30-294-90-94, ill.: 36/30-952-29-87, személyesen pedig Fata Gáborné és Konyári Tímea megkeresésével szeptember 7-ig.

Mindenkit szeretettel várunk!