Színházjegy volt az ajándék

Húsvéti meglepetés ajándékként is értékelhettük a Pécsi Nemzeti Színház ama gesztusát, hogy jelentős kedvezménnyel kínálta a jegyeket a Csárdáskirálynő című nagyoperett előadására. Sajnos épp lapzárta után érkezett az ajánlat, így a Helyzetben ezúttal meghirdetni már nem volt idő, de a rendszeresen színházba járók listája alapján alig negyvennyolc óra alatt 74 fő fogadta örömmel a lehetőséget.

Így ötvenhat fő húsvét szombatján, 18 fő pedig húsvét vasárnapján szórakozhatott a Csárdáskirálynő örökzöld dallamaira. Bár az idén már két alkalommal sikerült színházi előadásokra eljutnunk; január elején az Édes Annát, január közepén pedig A dzsungel könyvét tekinthettük meg; a nagy érdeklődésre és árkedvezményre való tekintettel ezt a harmadik színházlátogatást is szívesen megszerveztük. A további lehetőségeket – melyeket az őszi, téli idényre tervezünk – az eddig is szokásos módon, a Helyzet hasábjain fogjuk hirdetni.