Vendégségben Szabadszentkirályon

A Szabadszentkirályi Nyugdíjas Klubtól meghívást kaptunk április 30-ára egy baráti találkozóra. A meghívást örömmel elfogadtuk, hiszen nemrégiben ők voltak a mi vendégeink.

Nagy meglepetésben volt részünk, mert úgy fogadtak bennünket, mintha lakodalomba érkeztünk volna. Az ajtóban tálcán kínálták a rövid italokat, a teremben pedig az asztalokon finomabbnál finomabb pogácsák, kalácsok vártak minket. A köszöntések után egy kedves kis műsor következett, melyben Gugora Réka gitározott, és nagyon szép dalokat énekelt. Pataki Istvánné és Katona Gyuláné egy-egy verssel kedveskedtek. A műsor után vacsorára nagyon jó ízű pörkölttel láttak vendégül minket, majd tortát és süteményt is tálaltak elénk. Persze a pécsbagotai zamatos aranyérmes borok fogyasztása során a hangulat is jelentősen fokozódott. A zeneszóra pedig mindenki táncra perdült. A dalolás és a tánc az éjszakába nyúlt, de aztán jókedvűen és nagyon jó érzésekkel tértünk haza. A két település nyugdíjasai között a jó kapcsolat és a barátság tovább mélyült, mely érzésekkel mindannyian gazdagodtunk.

 

Köszönjük a szabadszentkirályi vendéglátóinknak ezt a szép, felejthetetlen estét!