Október, az idősek hónapja

Október 1-jén, az Idősek Világnapján ünnepi műsorral és vendéglátással kedveskedtünk Királyegyháza idős lakosainak. A hagyományoknak megfelelően felléptek az óvodások, az iskolások, a néptánccsoport és a Nyugdíjas Klub énekkara is.

Borza Ferencné Szabó Lőrinc: Ima a gyermekeimért című költeményét szavalta el, meglepetésként pedig a valamikori Roxínház művészeiből alakult Megarox együttes énekesei adtak elő sanzonokat, musical és operett részleteket nagy sikerrel. A rendezvényen a vendéglátást Királyegyháza Önkormányzata, a műsort pedig a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány biztosította. Köszönet a felkészítő pedagógusoknak és a fellépőknek a színvonalas előadásért! . .

Ugyanaz az élet, amely az öregségbe csúcsosodik, a bölcsességbe is csúcsosodik, az állandó lelki derű szelíd napragyogásába” /Friedrich Nietzsche/

 

További részletek a Galériában.