Labdarúgóink eredményei

2010. 05. 02. Merenye – Királyegyháza 1:3 (1:1) Összeállítás: : Löcher – Keczeli., Katona Z., Kósa T., Gábor – Szolga (75.p. Katona Zs.), Jung – Kürthy (69.p. Lajtmann), Kósa L, Lesnyik – Varga (65.p. Sárközi) 

Góllövők: Lesnyik, Katona Z., Kósa L 

Ha a tizenötödik percben 4:0-ra vezetünk, akkor nem kellett volna 75 percet szenvedni (a lehetőségek megvoltak). A kihagyott sok helyzet és tizenegyes dekoncentráltságra utal, ez ellen tenni kell valamit! Öröm, hogy tartjuk az első helyet!

05. 09. Királyegyháza – Mindszentgodisa 10:2 (4:0) Összeállítás: : Löcher (46.p. Molnár) – Katona Zs. Katona Z., Kósa T. (57.P. Sárközi), Gábor (52.p. Kovács) – Szolga (57.p. Varga.), Jung (30.p. Kürthy)– Keczeli, Kósa L (57.p. Lajtmann), Lesnyik – Schneider (52.p. Fata) 

Góllövők: Szolga, Schneider, Lesnyik (5), Kürthy, Lajtmann 

Bajnoki mérkőzésen a tavaszi szezon legjobb játékát nyújtva arattunk kiütéses győzelmet egy jó ellenféllel szemben. Lesnyik és Szolga parádézott, de mindenki példás lelkesedéssel harcolt, sokgólos vezetésnél is kiszolgálva a szépszámú közönséget.  

05. 16. Endrőc – Királyegyháza 0:3 (0:2) Összeállítás: : Löcher (46.p. Molnár) – Katona Zs. Katona Z., Kósa T. Kovács (63.p.Gábor) – Gunszt (46.p. Berta), Keczeli (63.p. Sárközi)– Kürthy (63.p. Lajtmann), Kósa L, Lesnyik – Fata (46.p. Schneider) 

Góllövők: Lesnyik (2), Kürthy 

Irreális körülmények (hideg, sűrű eső, viharos szél, a pálya egyharmada víz alatt, 20 perc késéssel kezdtünk, mert nem voltak felmeszelve a vonalak) ennek ellenére a csapat lelkesen, fegyelmezetten, magabiztosan hozta a kötelezőt. Ellenfelünk helyzetig sem jutott el, kapusaink beíveléseket, távoli lövéseket, kiugratási kísérleteket hárítottak hiba nélkül. Sajnos az egész produkciót beárnyékolja a csapat egyik meghatározó emberének, Lesnyik Zoltánnak a minősíthetetlen viselkedése, és az egész mérkőzésen tanúsított hozzáállása.  

05. 23. Királyegyháza – Zádor 5: 0 (1:0) Összeállítás: : Molnár (63.p. Molnár) – Katona Zs. Katona Z., Kósa T, Gábor – Szolga, Jung (63.p. Keczeli) – Kürthy (63.p. Lajtmann), Gunszt (55.p. Varga), Kósa L. (55.p. Sárközi) – Schneider (55. Fata) 

Góllövők: Szolga (2), Kósa L., Varga, Fata 

Igencsak erejét beosztva játszott a csapat (a fejekben már valószínűleg a szerdai kupamérkőzés járt). A nagyon kevés futás ellenére látványos gólokat szerezve biztosan győztünk a végére teljesen „széteső” ellenféllel szemben. A kilencvenedik percben még egy kihagyott büntető is belefért. 

 MAGYAR KUPA 2010 

2010. 04. 28. Királyegyháza – Gyód (MEGYE II.) 4:1 (3:0) Összeállítás: Löcher (63.p. Molnár)– Keczeli., Gunszt., Berta (69.p. Katona Z.), Kovács (61.p. Katona Zs.) – Szolga (64.p. Kósa T.), Jung – Kürthy (69.p. Lajtmann), Kósa L, Lesnyik (53.p. Varga)– Schneider (63.p. Fata) 

Góllövők: Kósa L. Schneider, Kürthy, Varga 

Lelkesen és az első félidőben helyenként látványosan jól játszottunk.  

05. 12. Királyegyháza – Pécsvárad (MEGYE I.) 2:1 (1:1) Összeállítás: Löcher– Keczeli., Gunszt., Kósa T.,  Kovács– Szolga, Jung (60.p. Berta)– Kürthy (85.p. Sárközi), Kósa L (46.p. Varga), Lesnyik (90.p. Katona Z.)– Schneider (75.p. Gábor) 

Góllövők: Lesnyik (2) 

Úgy kezdődött minden, ahogy elterveztük. Utána sajnos sok helyzetet kihagytunk. Taktikailag sajnos voltak fegyelmezetlenségek, ez vezetett az egyenlítéshez. Végig nagy szívvel, óriási lelkesedéssel, végigharcolva a mérkőzést, annak minden percét kontroll alatt tartva GY?ZTÜNK! Egy három osztállyal magasabban besorolt ellenféllel szemben!