Hirdetmény a Településképi Arculati Kézikönyvekről

Értesítjük a Tisztelt lakosságot, illetve Partnereinket, hogy megindult a településfejlesztési koncepcióról, az integrált településfejlesztési stratégiáról és a településrendezési eszközökről, valamint egyes településrendezési sajátos jogintézményekről szóló egyeztetési eljárás ún. véleményezési szakasza Királyegyháza, Sumony, Gyöngyfa és Szentdénes Községek Településképi Arculati Kézikönyve és Településképi rendelete elkészítésére vonatkozóan.

 

A Hirdetmények részletes tájékoztatást nyújtanak községenként a témában, valamint elérhetők a Települési Arculati Kézikönyvek is az alábbi linkeken:

 

Hirdetmény Királyegyháza

Településképi Arculati Kézikönyv – Királyegyháza

 

Hirdetmény Sumony

Településképi Arculati Kézikönyv – Sumony

 

Hirdetmény Gyöngyfa

Településképi Arculati Kézikönyv – Gyöngyfa

 

Hirdetmény Szentdénes

Településképi Arculati Kézikönyv – Szentdénes