Rendőrségi tájékoztatás

Királyegyháza, Gyöngyfa, Sumony települések körzeti megbízottja: Stefák Balázs, rendőr főtörzsőrmester. Telefonszám: hivatali munkaidőben (07.30-16.00) elérhető a Szentlőrinci Rendőrőrs 73/371-100-as telefonszámán, vagy hivatali munkaidőn kívül a 112 segélykérő számon. Internetes elérhetőség: Ezt az email címet a spamrobotok ellen védjük, megtekintéséhez engedélyezze a JavaScript használatát

 

Szentdénes település körzeti megbízottja: Kurucz Krisztián. c. r. törzszászlós. Telefonszám: hivatali munkaidőben (07.30-16.00) elérhető a Szigetvári Rendőrkapitányság 73/514-200-as telefonszámán, vagy hivatali munkaidőn kívül a 112 segélykérő számon. Internetes elérhetőség: Ezt az email címet a spamrobotok ellen védjük, megtekintéséhez engedélyezze a JavaScript használatát

 

 
 
joomla templates by dezinedepotdownload fromjoomlatp.com
© 2019 Királyegyháza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.