Hirdetmény a Helyi Építési Szabályzat tervezett módosításáról

Királyegyháza Községi Önkormányzat Képviselőtestülete a Helyi Építési Szabályzat Partnerségi Egyeztetésének Szabályairól szóló 4/2017 (IV. 6.) önkormányzati rendelete alapján partnerségi egyeztetést kezdeményez a rendelet 1.§ (3) bekezdésében meghatározott partnerekkel:

a)      Királyegyháza településen bejelentett lakóhellyel, ennek hiányában tartózkodási hellyel rendelkező személyekkel,

b)      Királyegyháza településen ingatlannal, székhellyel, telephellyel vagy fiókteleppel rendelkező gazdálkodó szervezetekkel,

c)       Királyegyháza Község közigazgatási területén működő érdekképviseleti civil szervezetekkel,

d)      Királyegyháza településen működő egyházi jogi személlyel.A partnerségi egyeztetés oka a település Helyi Építési Szabályzatának módosítása.A település Helyi Építési Szabályzatának módosításáról készült dokumentáció megtekinthető a linkre kattintva vagy ügyfélfogadási időben a Királyegyházai Közös Önkormányzati Hivatal ügyfélszolgálatán is.

A partnerek a dokumentációra vonatkozóan 2017. április 21. (péntek) 12.00 óráig tehetnek írásos észrevételt postai úton: Királyegyháza Községi Önkormányzat 7953 Királyegyháza, Petőfi u. 66; illetve a Ezt az email címet a spamrobotok ellen védjük, megtekintéséhez engedélyezze a JavaScript használatát e-mail címen. (A fentiek pdf-ben is megtekinthetők itt.)

Beák Laura

Lakossági Fórum 

Királyegyháza Községi Önkormányzat képviselőtestülete a Helyi Építési Szabályzat Partnerségi Egyeztetésének Szabályairól szóló 4/2017 (IV. 6.) önkormányzati rendelete alapján 2017. április 18-án (kedd) 15.00 órai kezdettel lakossági fórumot tart a Királyegyházai Közös Önkormányzati Hivatal tanácskozó termében. A lakossági fórum tárgya: a település Helyi Építési Szabályzatának módosításáról készült véleményezési anyag ismertetése. (A fentiek pdf-ben is megtekinthetők itt.)

Grím Ferenc

 

 
joomla templates by dezinedepotdownload fromjoomlatp.com
© 2019 Királyegyháza
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.